Aleksander Gołowacz

Na zmiany nigdy nie jest za późno.

Grafiką zajmuję się odkąd pamiętam. Było ognisko plastyczne, do którego uczęszczałem trzy razy w tygodniu, potem liceum plastyczne gdzie musiałem być codziennie, oprócz weekendów no i Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku, tam było trochę wiecęj luzu niż wcześniej.
Wyedukowany mogłem przystąpić do pracy zawodowej, która trwa od 1992 czyli dostatecznie długo by się czegoś dodatkowego dowiedzieć, np. czego nie wiem. Znam (PC/Mac) programy graficzne: Photoshop, Ilustrator, Flash, After Effect, inDesign. Programy 3d, przede wszystkim 3d Max wraz z Vray, oraz dużo innych narzędzi ułatwiających życie w dobie cyfryzacji. Ostatnio fascynuje mnie HTML5 wraz z CSS3. Niemniej to tylko narzędzia, jestem zdania, że istotniejszy jest mechanik niż mechanizm.

Pracowałem w wielu agencjach reklamowych najpierw jako grafik i potem jako Art Director. Wiele lat jako Freelancer.
Lubie dużo wiedzieć, więc niekiedy moja dociekliwość jest irytująca, niemniej często przydatna. Fascynuje mnie filozofia, fizyka kwantowa, filmy i wiele, wiele innych zagadnień. Znam angielski na tyle by zrozumieć czego się ode mnie oczekuje, ale chciałbym to rozszerzyć o wyrażanie swoich oczekiwań.


Olek Gołowacz
Al. XX-latków 6/7
02-157 Warszawa
+48 506160005
olek1@o2.pl/mapa

Proszę opisać/przedstawić swoja potrzebę. Załączyć niezbędne pliki i wysłać na mój adres emailowy. Postaram się pomóc.